Zimní pauza

Zimní pauza

Přátelé,
pomalu nám končí další sezóna a tak bych chtěl upozornit, že kanál po příštím víkendu tj. od 5. 11. přivřeme, abychom ušetřili vodu pro elektrárnu a měli pak vodu v létě. Pokud by byl zájem, můžeme po domluvě pro větší skupiny či oddíly vodu pustit i v zimním období. Jinak budeme pouštět na již tradiční Mikulášskou (zřejmě sobota 8. 12.) a pak až na jaře.

Nějak jsem přes rok neměl čas zveřejňovat novinky, které se kolem kanálu dějí. Proto alespoň takto v rychlosti shrnu a zároveň poděkuji za dotaci od města a finanční dar od firmy Stavokomplet, díky kterým jsme realizovali největší akci – výstavbu sociálek. Už tedy nemusíte odbíhat do parku, nicméně praxe ukázala, že záchody nemohou být otevřeny neustále. Klíče u sebe mají surfaři a kluci z kajakové školy. Se zázemím jsme nepohnuli tolik, jak jsme plánovali, ale došlo alespoň k natření buněk a zavěšení pojízdných vrat. Dále nám kluci z vesnice opravili převodovku na stavidle, kyblíkáři instalovali nástupní šupnu na rozpádlovací rybník a kanál nám hlídá krásný maják od holek z kavárny. Všem moc děkujeme za podporu!

Závěrem bych vás chtěl pozvat na malou brigádu, která se bude konat v sobotu 3. 11. od 13:00. Čekají nás úklidové práce kolem kanálu, stavba teras za buňkami a případně natěračské práce. Surfaři tam budou organizovat nějaké malé občerstvení, nicméně jedinou opravdovou odměnou je dobrý pocit a samozřejmě platí, že odpracovaný čas můžete projezdit. Díky!

O.